
Тумба з умивальником і стільницею зі штучного каменю UM 008
19 700 ₴
- Під замовлення
- Код: UM 008
Відправка з 03 травня 2026+380 (99) 606-92-23
Менеджер Viber- +380 (96) 502-06-09Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Liquid Stone — національний виробник виробів зі штучного каменю. Виробляємо умивальники, раковини, умивальні столики, стільниці на кухню, барні стійки тощо.
Під час виробництва виробів використовуються сучасні технології та високоякісна європейська сировина.
Штучний камінь — це гігієнічний матеріал, що має прекрасні екологічні характеристики та переваги:
- міцність;
- довговічність;
- не виділяє шкідливих речовин;
- не вбирає бруд і вологу;
- не порист;
- легко ремонтується;
- має широкі можливості для дизайну;
- монолітність виробу;
- естетично гарний.
Великий вибір кольорів, фактур і форм.
Умивальник литий зі стільницею зі штучного каменю. Стільниця виготовлена так, що накриває пральну машину. Тумба з шухлядами, для зручності користування.
Колір цієї стільниці No29/1бандер. Фасади МДФ фарбований колір RAL 8028 глянець. Розмір стільниці 1200 x 500 мм.
Изготовим індивідуально за Вашими розмірами. Вибір кольору на вартість не впливає.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Liquid Stone |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад комплекту | |
| Тумба під раковину | 1 шт. |
| Стільниця під раковину | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Комплектація раковиною | Так |
| Вологостійкість | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | МДФ фарбований |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри тумби під раковину | |
| Ширина тумби | 550 мм |
| Глибина тумби | 450 мм |
| Висота тумби | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Раковина | Штучний камінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 700 ₴




