Авторські дизайнерські столи-слаби з декором епоксидної смоли от Liquid Stone — журнальні та кавові столики, обідні столи, стільниці у ванну кімнату, конференц-стіл, таці тощо.
Живий природний матеріал, у формі натурального дерева, у поєднанні з епоксидною смолою, яка може бути прозорою, тонованою в різні кольору, з перламутром тощо. В підсумку народжується неповторний дизайнерський предмет меблів у стилі Loft, кантрі, прованс, еко...
Ця кавова таця в стилі прованс, з натурального дерева вишня. Розмір 300х200х18мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liquid Stone |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 300 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Ручки | Є |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴








Відправка з 19 травня 2026